.

=- FİRMA PROFİLİ -=

.

KAPORTACI ALİ USTA; Konya'da Tüm marka ağır vasıta araçların kaporta bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Hizmet halkamızın içinde;

Hizmet halkamızın içinde; Kaporta Tamiri, Yedek Parça Temini, (kabin, tavan, lastik, motor, tampon, rüzgarlık, çamurluk, kapı kolu, koltuk, şanzuman, göğüs, panjur, far, sinyal kolu, karlık, ayna) Boya, Pasta ve Cila, Kabin Değişimi ile diğer bakım onarım faaliyetleri yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik fiyatla karşılamak üzerine kuruludur.

ikinci el çıkma kamyon yedek parçası, kamyon kabini, ikinci el kamyon kabini ikinci el çıkma kamyon yedek parçası, kamyon kabini, ikinci el kamyon kabini ikinci el çıkma kamyon yedek parçası, kamyon kabini, ikinci el kamyon kabini